czwartek, 15 stycznia 2015

IP Student: 20 i 22 stycznia 2015

Interesujesz się szeroko pojętą tematyką z zakresu prawa własności intelektualnej? Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się czegoś więcej? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość!

Już w przyszłym tygodniu kolejne spotkania IP Student!
- wtorek 20.01, godz.: 18:45 w sali nr 223 Collegium Wróblewskiego "Komercjalizacja muzyki na rynku fonograficznym - teoria i praktyka"- Marcin Mioduszewski
- czwartek 22.01, godz.:16:45 w sali nr 6 przy ul. Józefa 19 "Problemy ochrony programów komputerowych" - dr Janusz Fiołka 

IP Student jest cyklicznym projektem, który ma wprowadzić studentów w praktyczne aspekty prawa własności intelektualnej i prawa konkurencji. Zajęcia z ekspertami z tych dziedzin i pracownikami naukowymi będą mieć formę bądź wyłącznie warsztatową bądź mieszaną (wykład z ćwiczeniami praktycznymi).

Wydarzenia organizowane są przez Koło Prawa Własności Intelektualnej TBSP UJ we współpracy z Katedrami PWI oraz Prawa Cywilnego UJ.
Jeżeli chcesz się nauczyć, jak wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce lub jeżeli chcesz pogłębić wiedzę teoretyczną - IP Student to projekt dla Ciebie! 
Serdecznie zapraszamy!

12 komentarzy:

Slawka pisze...

Bardzo ciekawy wpis.

Irek pisze...

Na pewno się pojawie :)

Kleofasa pisze...

Jestem bardzo zainteresowany tym blogiem. Regularne dodawanie wpisów i świetne redagowanie i konkretyzowanie materiałów. Można dodać do ulubionych!

Anonimowy pisze...

Podczas operacji lekarz prowadzący bez mojej zgody zaimplantował mi "najmodniejszy" z wynalazków-chip RFID, skutkiem czego jakiś "bohater" wyje mi do ucha 24 h na dobę, odczuwając przy tym satysfakcję.
Okazuje się, że ów "cudo" ma właściwości więcej niż chciałby poinformować nas producent.
Oprócz namierzania mojej nerki (?) korzystają z tego również media i inne pasożyty, więc możesz obejrzeć swoją historię np. w przygłupim programie TV, chociaż zbieżność nazwisk i zdarzeń jak zwykle jest przypadkowa.
Podobni do tych od "efektów dźwiękowych" chodzą za mną, "reklamując" mnie ale chodzi przecież identyfikację i lokalizację obiektu, chociaż wynalazek jest bezpieczny i nikt postronny nie ma dostępu. Nikt nie ma też nad tym kontroli bo przepisy są tak skonstruowane żeby nie zdążyć ze wszystkim.
O tym, że fale radiowe mogą wywoływać różne emocje, wpływać na tok myśleniowy i symulować choroby (np. roczny ból brzucha) nikt mnie nie informował. Tak samo jak o tym, że mieli dostęp do plików, haseł z mojego komputera.
Tak więc jako jeden z "urodzonych w niedzielę" inspirowałem zachodnich artystów od co najmniej 1991 r. Wynika z tego, że podobne urządzenie miałem już wcześniej i żaden Pan Policjant, Prokurator czy ktokolwiek nie są w stanie mnie przekonać, że blokowanie mojego telefonu, internetu czy odcięcie od środków do życia jest dla mojego dobra. Być może dlatego, że i oni niszczyli mi życie przez wiele lat. Nie pomoże zastraszanie przez personel szpitala. Nie przekonuje mnie również "życie wieczne" opcją na "nieśmiertelność" u podrzędnych grajków, któremu wydaje się że jest artystą. Nikt nie wmówi mi, że być poczytalnym to dać się niszczyć i okradać.
Co z prawami autorskimi? Własnością intelektualną? Okazuje się, że byłem kimś w rodzaju "Osoby publicznej" od dawna, ale bez mojej zgody mogą w szerokim pojęciu jedynie cytować, chociaż nikt w tym momencie nie chce i z pewnością nie może się pod tym podpisać.

Kacprzak pisze...

Ciekawy wpis :) Pozdrawiam!

Łukasik pisze...

Owszem, wpis bardzo ciekawy, jednak szkoda, że blog nie jest aktualizowany.

Kamil pisze...

Bardzo ciekawy wpis. Liczę na to, że w przyszłości będą nowe wpisy. Pozdrawiam.

GG pisze...

Niestety, ale szansa na nowe wpisy jest raczej zerowa, ten post pochodzi z 2015 roku (ze stycznia), a obecnie mamy luty 2017. Wielka szkoda, bo blog zapowiadał się naprawdę bardzo ciekawie.

Jolanta pisze...

Kolejny porzucony blog- a szkoda.

jain sah pisze...

Binance Unable to increase purchase limit
Binance is the most secure cryptocureency for domestic market in Australia. It has numerous features such as forget password, unable to increase purchase limit, transaction issues, security, privacy and much more. While accessing the Binance account, users get trapped in the technical errors that need immediate solutions. So chat with the Binance support Phone number +18332281682 guys as soon as possible because when you are in trouble with increase purchase limit, you cannot done your transaction in account anymore.

Allison Damien pisze...

Errors on Bithumb not only consume your time but also leave the users helpless. One such error is facing troubles while login your Bithumb account 1833-228-1682. To fix login errors, you can approach the team of executives, who’re always at every step to assist you. You can dial Bithumb support number or get connected with the professionals via live chat or an email, whichever suits you. Why worry about the solutions, when you can easily get the finest solutions from the comfort of your home.
Bithumb Support Phone number
Bithumb Customer Support Number
Bithumb Customer Service Number
Bithumb Customer Care Number
Bithumb Exchange phone Number
Bithumb Exchange Support Number
Bithumb Wallet Support Number
Bithumb Wallet phone Number
Bithumb Exchange helpline Number
Bithumb Exchange Phone Number
Bithumb Exchange contact number
Bithumb Exchange phone number
Bithumb account problem
Bithumb Logn Failed

jain sah pisze...

Despite having plenty of amount in your Gdax Account, is your account popping up with zero balance?? Is your account blocked? If yes, for both the above statements you can contact the experts as soon as possible and get rid of all the issues all at once with utmost assistance. All you have to do is dial Gadx Support phone number18332281682 any time. The experts will mend all your queries with phenomenal solutions. They are always functional to assist you and will be helpful. https://www.cryptophonesupport.com/wallet/gdax/