środa, 5 grudnia 2012

Publikacja pokonferencyjna -Zasada Terytorializmu Praw Własności Intelektualnej a Wspólny Rynek Uni Europejskiej!

CC 3.0 BY-NC-ND
 Mamy przyjemność zaprezentować publikacje pokonferencyjną z konferencji zorganizowanej przez naszą Sekcję w roku ubiegłym. Książka "Zasada terytorializmu praw własności intelektualnej a wspólny rynek Unii Europejskiej" stanowi zbiór referatów wygłoszonych na konferencji o tym samym tytule. 


Publikacja dostępna jest pod tym adresemPublikacja dostępna jest na licencji Creative Commons - Uznanie autorstwa - Użycie niekomercyjne - Bez utworów zależnych 3.0 Polska. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować za udzielone wsparcie opiekunowi Sekcji Prawa Własności Intelektualnej TBSP UJ Pani Profesor Elżbiecie Traple oraz Panu Doktorowi Piotrowi Kostańskiemu. Dziękujemy także wszystkim organizacjom i osobom zaangażowanym w przygotowanie konferencji, a szczególnie Towarzystwu Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Fundacji Studentów i Absolwentów „Bratniak”. Ponadto organizatorzy są niezmiernie wdzięczni partnerom Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Barta Litwiński spółka partnerska, za okazaną pomoc i współpracę.  Sekcja pragnie podziękować autorom referatów ich wystąpienia oraz za chęć przekaznia swojej pracy do nieniejszej publikacji.


Dodatkowo Sekcja chce podziękować firmie Przygotowalnia za opracowanie strony technicznej publikacji.


Zachęcamy do czytania!

2 komentarze:

kancelaria-jbo pisze...

Być może sięgniemy po tę publikację.:) Pozdrawiamy.:)

LexisNexis pisze...

Niedawno czytałam tę publikację i muszę przyznać, że pozytywnie mnie zaskoczyła. Długo szukałam dobrej książki na temat zasady terytorializmu praw własności intelektualnej i nie sądziłam, że znajdę tak dobrą publikację jak tę, polecam.