sobota, 17 listopada 2012

Dni otwarte GIODO w Krakowie!

-->


W dniu 23 listopada (piątek) w Krakowie odbędzie dzień otwarty Generalnego Inspektora Danych Osobowych.

Zgodnie z informacją na stronie GIODO:

Pomysł organizacji Dni Otwartych GIODO, które odbywałyby się w różnych miejscach w Polsce, to odpowiedź na potrzeby edukacyjno-informacyjne zgłaszane przez wiele podmiotów zajmujących się ochroną danych osobowych. Jednocześnie stanowi on nawiązanie do cieszącego się zawsze dużym zainteresowaniem Dnia Otwartego w Biurze GIODO, który co roku jest organizowany w Warszawie w związku z obchodami Dnia Ochrony Danych Osobowych.

Organizatorami dnia otwartego w Krakowie razem z GIODO jest Instytut Allerhanda oraz Uniwersytet Jagielloński. W ramach wydarzenia została zorganizowana konferencja na Uniwersytecie Jagiellońskim. Konferencję otworzy sam Generalny Dyrektor Pan dr Wojciech Rafał Wiewiórski, referatem poświęcony zagadnieniu oceny skutków przedsięwzięcia dla ochrony prywatności (Privacy Impact Assessment). W kolejnej części konferencji uczestnicy będą mogli wysłuchać referatów zarówno prawników jak i naukowców zajmujących się zagadnieniami ochrony danych osobowych.

Szczegółowy plan konferencji znajduje się na stronach GIODO

Wstęp na konferencję, która odbywać się będzie w Pałacu Larischa, sali audytoryjnej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Bracka 12 jest wolny, a udział w niej bezpłatny.

Bezpłatne będą także konsultacje prawne, jakich pracownicy Biura GIODO będą udzielać wszystkim zainteresowanym w godz. 11.00-15.00.

Źródło: Instytut Allerhanda


Zachęcamy do uczestnictwa!


Linki i źródła:

Brak komentarzy: